Poznaj naszą restaurację

W restauracji znajdują się 3 poziomy, z których każdy ma odrębny, wyjątkowy klimat i dedykowany jest innego rodzaju spotkaniom i przyjęciom.

(użyj strzałek aby poruszać się po restauracji)

Oranżeria

DSC_0344oranżeriaOranżeria jest miejscem pełnym zieleni i ciepłej atmosfery. Usiądź wygodnie i delektując się pyszną kawą obserwuj otaczający Cię park.

Sala pomarańczowa

DSC_0445pomarańczowaDoskonała do spotkań z przyjaciółmi, przy prawdziwej włoskiej pizzy i lemoniadzie ze świeżych cytrusów.

Sala widokowa

widokowawidokowa 3Idealne miejsce na spotkania rodzinne, romantyczne kolacje oraz przyjęcia okolicznościowe. W ciepłe dni usiądź na tarasie z pięknym widokiem na park.

Klub "Piwnica"

DSC_0365piwnicaStworzony z myślą o kameralnych spotkaniach w gronie przyjaciół przy zimnym piwie lub dobrej whisky. Rozegraj z przyjaciółmi turniej w bilarda lub zabierz ze sobą szalik ulubionej drużyny i przyjdź obejrzeć ekscytujący mecz w telewizji.

Altanki

ogrodkina zewnątrzPonadto  zapraszamy do altanek i ogródka znajdujących się na zewnątrz restauracji,  gdzie przy pięknej pogodzie, śpiewie  ptaków i otaczającej zieleni można delektować się serwowanymi potrawami.

Restauracja posiada doskonałą lokalizację  i warunki parkingowe  (parking wewnętrzny restauracji oraz parking publiczny, zewnętrzny  znajdujący się tuż przy restauracji, po obu jej stronach).

Zobacz krótki film o naszej restauracji!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress