O “Parkowej”

Restauracja Parkowa została otwarta w październiku 2012 roku na miejscu “dawnej” restauracji Parkowej, która istniała w Czarnkowie od przeszło 40 lat.

“Parkowa” kiedyś…

[Not a valid template]

Nowa Parkowa, pod nowym właścicielem jest esencją:

  • nowoczesności,
  • elegancji,
  • wysokiej  jakości usług,
  • „dobrego smaku” potraw i napoi przyrządzonych z najlepszych składników.  

Lokal usytuowany jest w urokliwym otoczeniu parku na lekkim wzgórzu. Klimat parku i drzew nie opuszcza nas, gdy wchodzimy do restauracji, gdzie otacza nas interesujący i oryginalny wystrój wnętrza,  przypominający jesienny park, pełen pomarańczy, brązu i zieleni.

“Parkowa” dzisiaj…

[Not a valid template]


Kuchnia, którą tworzymy dla Państwa oferuje dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Nasze potrawy, przygotowane wyłącznie ze świeżych składników, łączą w sobie niezwykłe smaki i aromaty, wśród których każdy z naszych gości może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Wszystko, co serwujemy jest tworzone z pasją i profesjonalizmem. Składniki do dań są wyselekcjonowane i dobierane z najwyższą starannością, a potrawy przygotowywane na bieżąco,  bez użycia konserwantów czy ulepszaczy smaków  , dlatego zapraszamy do tego by rozsiąść się wygodnie w jednej z sal i przy dobrym trunku  poczekać na to, co nasz kucharz z wielkim staraniem przygotuje specjalnie dla Państwa.

Zapraszamy również na codzienne lunche, obiady i kolacje w gronie rodziny, przyjaciół lub partnerów biznesowych.  Organizujemy przyjęcia weselne, komunijne, bankiety i konferencje oraz stypy i inne przyjęcia okolicznościowe. Oferujemy także catering serwowany w miejscu i czasie wybranym przez Państwa.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy elastyczni i dbamy o każdy szczegół przyjęcia.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress